Кошик
285 відгуків
Діючі акції та знижкиДетальніше
Авторські сувеніри та подарунки від магазину "Grifons"
+380 (68) 434-23-24
+380 (96) 976-44-21

Планінги

Підвищити продуктивність і оптимізувати офісну роботу здатні настільні планінги. Це різновид блокнотів, здатний замінити собою щоденник і призначений для стаціонарного використання. За допомогою такого аксесуара ви зможете поліпшити планування свого часу й повністю виключити ймовірність забути про якусь важливу подію. Ми реалізуємо шкіряні планінги за одними з кращих цін на ринку. Продукцію відрізняє ручна робота та унікальний дизайн. Такий стильний офісний блокнот може стати ідеальним подарунком колезі або керівнику, день якого розписаний буквально по хвилинах.

 

Настільні шкіряні планінги ручної роботи

 

У каталозі представлено близько двох десятків шкіряних планингов, і асортимент регулярно збільшується. Попит на такі настільні офісні блокноти продовжує зростати. Аксесуари цього виду мають наступні унікальні переваги:

  • горизонтальну форму, що спрощує внесення записів потижнево;

  • можливість складання щоденного і навіть погодинного розкладу;

  • великі розміри, що полегшують взаємодію з ними;

  • стильний дизайн — на обкладинці може бути розміщено тиснення або малюнок.

Наша компанія реалізує настільні шкіряні планінги різних кольорів і дизайну. Деякі моделі мають максимально просту й стриману обкладинку, інші прикрашені оригінальною текстурою або малюнком. Ці офісні блокноти ручної роботи мають ефектний вигляд в інтер’єрі ділового кабінету й служать прикрасою столу, а не лише інструментом тайм-менеджменту. Тому під час їхнього вибору рекомендуємо звертати увагу на експлуатаційні характеристики й дизайн. Він відіграє велику роль у відчуттях від взаємодії з планінгом. А також зовнішній вигляд важливий, якщо ви підбираєте блокнот на подарунок.

 

Офісні планінги з натуральної та штучної шкіри

 

Наша компанія спеціалізується на постачаннях шкіряних аксесуарів ручної роботи. Але не всі настільні блокноти з цього розділу виконані з натуральних матеріалів. Ми також постачаємо офісні планінги зі штучної шкіри й гарантуємо їхню високу якість виробництва й чудовий зовнішній вигляд. Запрошуємо вивчити асортимент і підібрати блокнот, який буде відповідати всім вашим вимогам і смаковим уподобанням. Зверніть увагу, що деякі аксесуари доступні під замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner