Кошик
285 відгуків
Діючі акції та знижкиДетальніше
Авторські сувеніри та подарунки від магазину "Grifons"
+380 (68) 434-23-24
+380 (96) 976-44-21

Нарди, шахи, шашки, набори настільних ігор

Нарди завжди вважалися особливим подарунком. Вони цінувалися поряд з творами мистецтва, а вартість ігрової дошки для нард часом сягала вартості найдорожчих ювелірних прикрас. Відібраний ретельно матеріал майстер довгий час обробляє, створюючи форму і індивідуальний тематичний або абстрактний малюнок, на якому може бути зображений фамільний герб або сцена з Біблії. Верхи багатства завжди вважалися нарди, що виготовлені зі слонової кістки. Гравці подейкували, що зіграти партію на такій дошці, гідні чи не самі боги!

Нарди – це захоплююча і захоплююча азартна гра для всіх тих, хто любить ризик. Існує вона вже більше 5000 років. Походження гри оповите легендами, коріння яких сягають далеко на Схід. Незважаючи на всі таємниці, які огортали цю гру на протязі всього її існування, вона прижилася і користується колосальним попитом практично у будь-якій точці світу.

Шахи. Про суть шахів гравці сперечаються, мабуть, з моменту їхнього зародження в Індії близько двох тисяч років тому. Одні вважають шахи азартною інтелектуальною грою. Інші — розвагою та проведенням дозвілля. Хтось мистецтвом, причому нарівні з театром чи наукою. А треті наводять аналогію з воєнною битвою. Але найпопулярнішими думками, особливо зараз, є дві. Перше – шахи є спортом, причому професійним. Друге — вони лише хобі.

Фахівці з'ясували, що користь шахів для мозку просто величезна. Адже під час гри людина задіє одразу дві її півкулі. Шахові баталії супроводжують розвиток логічного мислення, короткочасної та довготривалої пам'яті. Вони вчать уміння прогнозувати події, приймати правильні рішення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner