



890 ₴
3D нічник "Кришталевий Місяць" - це стильний декоративний світильник на дерев'яній основі, створює магію світла у вашому будинку і створює унікальну атмосферу затишку та гармонії. Виготовлений із кристально-прозорого скла з лазерним гравіюванням усередині, що створює реалістичне зображення Місяця. Його дерев'яна основа додає природного тепла в інтер'єр, а вбудоване LED-підсвічування підкреслює деталізацію місячного рельєфу.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Ручне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 30 мм |