






Відправка з 17 березня 20264 200 ₴
Цей ексклюзивний блокнот "Білий кролик" виготовлений з натуральної шкіри відмінної якості. Це повністю авторська ручна робота, що робить блокнот "Білий кролик" єдиним у своєму роді.
Блокнот виконаний у вигляді знімною шкіряної обкладинки, декорованого складним 3D-тисненням (складне багаторівневе тиснення з чорнінням і промальовуванням зображення) Білого кролика, зробленим вручну. Щоденник, який вставлений всередину - в подарунок.
Білий кролик - персонаж книги Люіса Керролла «Аліса в Країні чудес».
Білий Кролик з'являється на самому початку книги, в 1 розділі, одягненим в жилет і бурмоче собі під ніс: «Ах, боже мій, боже мій! Як я спізнююся! ». Другий раз Аліса зустрічає Кролика, коли той плутає її зі своєю служницею Мері-Енн. Вона виявляється замкнутою в будиночку Білого Кролика через те, що, з'ївши пиріжків з написом «З'їж мене», вона збільшилася до величезних розмірів. В останніх главах Білий Кролик з'являється ще раз, виконуючи роль глашатая при дворі Червона Короля і Королеви.
Невелика потертість в чудовому вінтажному стилі створює бездоганний благородний вид блокнота.
Функціональність:
Чудовий подарунок для ділової людини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Furman |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | В лінію |
| Формат | A5 |
| Вид товару | Щоденник |
| Вид | Недатований |
| Кількість аркушів | 176 стор. |
| Мова видання | Українська |
| Кількість сторінок | 352 шт. |
| Колір паперу | Кремовий |
| Характеристики обкладинки | |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Матеріал обкладинки | Натуральна шкіра |
| Обкладинка | Тверда |