




Відправка з 20 листопада 202510 500 ₴
Кожна поважаюча себе організація має книгу почесних гостей. У книзі почесних гостей клієнти залишають свою думку, свої враження про компанію. Для організації наявність такої книги – це ще один спосіб реклами. Адже побачивши в книзі позитивний відгук відомого людини, клієнт не тільки точно скористається вашими послугами, але ще і розповість про Вас своїм друзям і близьким. Тому хорошим способом розповісти про себе є залучення почесних іменитих гостей.
Гостьова книга "Золотий вік" виконана з шкіри вищої якості. по периметру передній кришки прокладено візерункове тиснення, пофарбована в золотий колір. Корінець книги доповнено бинтами. Центральна напис витиснуте золотою фольгою.
Книга почесних гостей повинна виглядати презентабельно. А книга почесних гостей у надійному шкіряній палітурці - це незамінний атрибут кожної поважаючої себе компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фоліант |
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Твердий |
| Мова видання | Російська |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 100 |
| Формат | |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика | Книга почесних гостей |
| Матеріал обкладинки | Натуральна шкіра |