Кошик
68 відгуків
Діючі акції та знижкиДетальніше
Авторські сувеніри та подарунки від магазину "Grifons"
+380684342324
+380969764421
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Нарди

Нарди завжди вважалися особливим подарунком. Вони цінувалися поряд з творами мистецтва, а вартість ігрової дошки для нард часом сягала вартості найдорожчих ювелірних прикрас. Відібраний ретельно матеріал майстер довгий час обробляє, створюючи форму і індивідуальний тематичний або абстрактний малюнок, на якому може бути зображений фамільний герб або сцена з Біблії. Верхи багатства завжди вважалися нарди, що виготовлені зі слонової кістки. Гравці подейкували, що зіграти партію на такій дошці, гідні чи не самі боги!

Нарди – це захоплююча і захоплююча азартна гра для всіх тих, хто любить ризик. Існує вона вже більше 5000 років. Походження гри оповите легендами, коріння яких сягають далеко на Схід. Незважаючи на всі таємниці, які огортали цю гру на протязі всього її існування, вона прижилася і користується колосальним попитом практично у будь-якій точці світу.

Свою популярність у Європі, нарди придбали завдяки Хрестовим походам. До XVIII століття гра була прерогативою суто аристократії і носила досить химерна назва «трік-трак», через звуку удару кісток про дерево дошки. Ну а в російськомовних країнах її звикли називати «коша» або «шешбешь». У середньовічній Європі такий подарунок, піднесений в дар від вищих мужів, мав свій смисловий характер - дарувальник своїм жестом безмовно запрошував людину вступити в своє коло, даючи тому право на гру з ним.

Сьогодні немає такої людини, яка б не знала або не чула чого-небудь про нардах. Все більше і більше людей проводять час за найбезглуздішою з ігор. Маючи інтернет, можна без праці розіграти партію, іншу з незнайомцем або навіть комп'ютером. Але віртуальна гра - ніщо в порівнянні з «живою» гладдю дошки, з грою в колі друзів за келихом хорошого коньяку, і, звичайно, поза всяким порівняння з азартною бесідою під стук кісток і яскравий запах дерева нард.

1 2 3