Корзина
36 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Действующие акции и скидки 👉Подробнее
Авторские сувениры и подарки от магазина "Grifons"
+380684342324
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Книга "Кобзар" в 2х томах Т.Г. Шевченко
влево
  • Книга "Кобзар" в 2х томах Т.Г. Шевченко , фото 2
  • Книга "Кобзар" в 2х томах Т.Г. Шевченко , фото 3
вправо

Книга "Кобзар" в 2х томах Т.Г. Шевченко

  • Под заказ
  • Код: 1402(з)

25 000 грн.

Купить
+380684342324
Татьяна
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Книга "Кобзар" в 2х томах. Тарас Шевченко.

З безлічі книг, які входять до скарбниці світової літератури, особливе місце займають ті, які ввібрали в себе мудрість століть, які створюють історію. До таких належить «Кобзар» – книга, яка серед успадкованих з минулого духовних цінностей стоїть на першому місці для кожного українця. Автор цієї книги Тарас Шевченко – видатний український поет, знакова, майже культова фігура у формуванні національної самосвідомості, і його вплив на національну культуру складно переоцінити. Вся літературна сила Шевченка – в його «Кобзарі». «Шевченко прояснює душу кожного, хто звертається до нього як паломник його творчості», – пише доктор філологічних наук, професор Л. Задорожна. «Кобзар», яким його знає весь світ, склався не відразу. Перше видання було надруковано в Петербурзі в 1840 р. за сприяння Євгена Гребінки. У цей «Кобзар» увійшло тільки 8 перших творів Шевченка: «Перебендя», «Катерина», «Іван Підкова», «Тополя», «Думка», «До Основ`яненка», «Тарасова ніч» та вірш «Думи мої, думи мої », що написаний спеціально для цього збірника і є як би епіграфом не тільки до цього видання, а й до всієї творчості Т. Г. Шевченка. З тих пір «Кобзар» витримав безліч перевидань і значно розширився.

Дане видання «Кобзаря» – одне з найгарніших видань найціннішої книги української літератури, проілюстроване художніми роботами самого Шевченка. Після смерті поета залишилася величезна спадщина творів живопису та графіки. Незважаючи на це, дослідники творчості поета ще в 1900 р. небезпідставно зазначали, що про Шевченка як художника «майже нічого не говорилося». У цьому двотомнику заповнена ця попрожнеча. У книзі поетична і художня лінія спадщини Шевченка дивним чином поєднується і співвідноситься, і це робить його унікальним. Слайди художніх робіт поета надані Національним музеєм Т. Г. Шевченка. 

В литературе каждого народа есть поэты, имена которых овеяны неувядаемой любовью и славой. Таким поэтом украинского народа является Тарас Шевченко, чье бессмертное наследие – одна из вершин человеческого гения. Шевченко – великан духа, могучей творческой силы, непримиримый борец против любого притеснения человека человеком.

Основные
Производитель  Elite Book
Страна производительБеларусь
ЖанрПоэзия
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаРучная работа из натуральной кожи
Количество страниц864.0
Дополнительные характеристики
Размеры170*250*90 мм
  • Цена: 25 000 грн.
Отзывы о товаре
Книга "Кобзар" в 2х томах Т.Г. Шевченко Книга "Кобзар" в 2х томах Т.Г. Шевченко
Под заказ
25 000 грн.
Купить
+380684342324
Татьяна